Elopement v boutique hotelu

Eliška Fischerová – Olomouc 10:00 – 14:00 

Kde: Herbarium boutique hotel

Maximální kapacita: 6

Eliška fotí tajné zásnuby a svatby po celém světě.

Vystudovala reklamní a aplikovanou fotografii u prof. Miroslava Vojtěchovského a magisterské studium poté dokončila na anglickém programu Photography in English na Fakultě Umění a Designu v Ústí nad Labem. Za dobu studií na svém kontě nasbírala ceny pro mladé tvůrce Czech Press photo, nominaci na Joop Swart Master Class – Worldpress photo a také se dostala do semifinále světové soutěže Adobe Design Achievement Awards.

Za 15 let tak nikdy nedělala nic jiného, než to, že se svým aparátem zachycuje lidi a jejich příběhy. Na 100% se tak našla ve svatbách, kde dokázala skloubit aranžovanou fotografii při portrétech a také neviditelné zachycování malých i velkých momentů. Svatební fotografování jí za posledních sedm let zavádí do všech koutů světa. Od Hong Kongu, Amsterdamu až po Vancouver a New York. Díky těmto zkušenostem pravidelně pořádá workshopy a osobní mentoringy nejen pro svatební fotografy. Má také svůj podcast Khiria podcast, ve kterém vede rozhovory s fotografy a lidmi, kterých se dotýká kreativní život.

*Po zakoupení vstupenky vás budeme včas dopředu informovat, zda máte dorazit do VAULT 42, nebo přímo na workshop do jiných prostor.

Anotace workshopu

Focení páru v interiéru je něco, čeho se spousta fotografů bojí. Chci ukázat, že focení v interiéru může být kreativní. Jak se v interiéru využívá umělé i přirozené světlo. Jak vnímám linie a kompozici v porstoru. Workshop bude pro malou skupinu lidí, tak, aby atmosféra byla intimní a byl čas na to, aby si každý vyzkoušel něco vyfotit.

Co se naučíte a dozvíte?

Jak se vypořádat s umělým a denním světlem v interiéru. Jak hledat zdroje světla v interiéru. Jak pracovat s prostorem a dynamikou. A jak se nebát fotografovat na vyšší iso. Vedle toho uvidíte komunikaci s párem a jak z páru dostat přirozené portréty.

Co budete potřebovat mít s sebou?

Fotoaparát. Ráda říkám – vemte si na workshop něco, s čím normálně moc nefotíte. Objektiv, který si třeba chcete zkusit. Foťák na film. Cokoliv!