Produktové focení – Focení sběratelských elektrických kytar

Jiří Štarha – Olomouc 10:00 – 13:00

Maximální kapacita: 8 

Jsem především reportážní fotograf, zabývající se focením svateb, firemních akcí, koncertů, kulturních akcí a rodinných fotografií.

Zabývám se však i focením propagačních fotografií, interiérů a produktů. Ve volné tvorbě mě jako bývalého muzikanta zajímá především focení koncertů a promo fotografií kapel a muzikantů. Další velkou láskou je street foto.

V roce 2015 jsem se stal oficiálním X-photographerem značky Fujifilm v ČR. Od stejného roku mne můžete potkávat i jako lektora v  centru Fotoškoda. Od roku 2020 úzce spolupracuji také se značkou Manfrotto.

*Po zakoupení vstupenky vás budeme včas dopředu informovat, zda máte dorazit do VAULT 42, nebo přímo na workshop do jiných prostor.

Anotace workshopu

Workshop se bude zabývat především správným svícením produktů, úhly záběrů a úhly nastavení světel. Podíváme se i na post produkci. Jako produkt nám poslouží sběratelské kousky starých elektrických kytar. 

Co se naučíte a dozvíte?

Naučíte se, jak nasvítit produkt externími blesky, jak správně nastavit fotoaparát, úhel záběru, úhly a intenzitu světel a koukneme i částečně na postprodukci. Prostě jak pracovat s umělým světlem.

Co budete potřebovat mít s sebou?

Fotoaparát, pokud máte vlastní stativ, tak vzít s sebou. Vlastní dálková spoušť výhodou, ale není nutná, lze využít časovou spoušť. Pokud máte makro objektiv, určitě se bude hodit.