Fotka a video jako součást firemní identity

Josef Šulc – Olomouc 10:00 – 12:00

Maximální kapacita: 25

Kde: VAULT 42

Svatební, portrétní a sportovní fotograf. Po tisících hodinách samostudia se Josef přes fotografování a grafiku dostal až k reklamní tvorbě. Díky svým zkušenostem z firemního prostředí dnes nabízí profesionální konzultace a následné řešení fotografických podkladů pro kompletní reklamní kampaně a sociální sítě.

Anotace přednášky

Fotka je nedílnou součástí každé firmy. Reprezentativní portréty, profilovky zaměstnanců, image fotky dění, produktovky, reklamní kampaně. Všichni hráči, kteří to myslí vážně, tak dřív nebo později potřebují vlastní materiál. Když jsou dané základní potřeby, řeší se současně barevnost, tónování fotek/videa a formáty. Budeme se tedy bavit i o koncepční fotografii za účelem hledání identity.

Často se na mě obrátí firma s tím, že chtějí obnovit vizuální stránku své firmy nebo vytvářejí nový web. Mě pak čeká proces čerpání informací o jejich identitě a vnitřním nastavení. Ne vždy mají jasno, jak mají fotky vypadat a co na nich má být. Stává se, že doporučím návštěvu agentury, která sjednotí představy, nastaví směr a až pak přijdu na řadu já.