Sportovní fotografie – Jak se fotí fotbal

Štěpán Černý – Praha 14:00

Maximální kapacita: 8

X-Photographer Štěpán Černý je oficiální fotograf České fotbalové reprezentace a s národním týmem za sebou má již druhé Euro. Mimo fotbal se soustředí také na focení MMA pro organizace Oktagon a IAF. Má za sebou i zkušenost s Dakarem. Vše s fotoaparáty Fujifilm.

*Po zakoupení vstupenky vás budeme včas dopředu informovat, zda máte dorazit do Kavárny co hledá jméno, nebo přímo na workshop do jiných prostor.

Anotace workshopu

Společně se sejdeme, popovídáme si o sportovní fotografii a pak půjdeme na fotbal. Zafotíme si zápas 2. ligy mezi Duklou a Příbramí na stadionu Juliska. Potom  povedené fotky upravíme, ukážeme si je a dodatečně si o všem popovídáme. K dispozici bude k zapůjčení a vyzkoušení technika Fujifilm.

Co se naučíte a dozvíte?

Uvidíte, jak fotím fotbal nebo sport obecně. Sami dostanete akreditaci na profesionální fotbalový zápas a také plno užitečných rad a tipů, jak fotit rychle pohybující se objekty.

Co budete potřebovat mít s sebou?

Každý musí mít svou techniku, se kterou bude moct fotit fotbal. Výhodou jsou samozřejmě delší ohniska, ale není to podmínkou. My budeme mít na místě nějakou techniku na půjčení, kterou si mezi sebou můžete půjčovat a zkoušet. Každý si vemte svou čistou SD kartu pro případ zapůjčení foťáku od nás.